/ 5 نظر / 3 بازدید
گلپونه

راستش وقتی من برای اولین بار توضیح وبلاگ رو خوندم احساس اینکه داره به خواننده توهین میشه رو نداشتم الان هم با علم انتقاد به مسئله دوباره خوندم با حوصله هم خوندم باز هم چنین احساسی نداشتم چون بار کلمه های بکار رفته درباره وبلاگ بار منفی نیست بار توضیحی دارد. وقتی گفته میشه سفیه ترین انسانها هم هوشی بالاتر از باهوشترین حیوانات دارند این سفیه توهین به شخصیت انسانی نیست من میدونم صحبت رو دسته بندی هوش انسانی است که عده ای تو دسته سفیه ها قرار میگیرند شاید به خاطر اینه که روانشناسی خوندم و این دسته بندی ها رو می شناسم. یا اونجایی که گفته شده: ما انسانها هرقدر هم که در امر تحصیلات موفق باشیم و خوش بدرخشیم باز هم معمولا مثل یک کودن رفتار می کنیم. واقعن منظور توهین به انسان یا شخصیت خواننده نیست بلکه واقعن این دسته بندی در رده هوشی وجود داره. و جمله عین واقعیتیه که اتفاق می افته.

زرین تاج

به نظر من هم اصلا متن در باره توهین آمیز نیست بلکه باعث میشه آدم به فکر فرو بره. جمله ای که میگه ما انسانها هرقدر هم که در امر تحصیلات موفق باشیم و خوش بدرخشیم باز هم معمولا مثل یک کودن رفتار می کنیم واقعا درسته ولی یه چیزی بگم به نظر من هم متون این وبلاگ ملموس نیست . به نظرم یه خورده راحت تر بنویسی خوااننده ها بیشتر حوصله اشون میگیره ادامه بدن. من خودم منظور خیلی از پاراگرافها رو نمیفهمم. یعنی نمیفهمم چی میخواد بگه یا چه پیامی داره. در نتیجه پرش میکنم. این هم دو کلمه از مادر عروس!

آزاده

سلام خوبی؟ واقعا قصد توهین نداشتم یه شوخی بود یه مطلب طنز [قهقهه] البته اولش هم توضیح دادم [ابله][ابله][ابله][ابله][ابله] -------------------------------------------------------------------- و اما در مورد مطلبت به نظر من متنی میتونه تاثیر گذار باشه که شفاف و واضح باشه و قلم شما این وی}گی رو داره برای شفافیت نیاز به رک گویی هست که شما داری من با این دوستمون موافق نیستم ---------------------------------------------------------- و اما از همه مهمتر: یلدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مبارک [دست]

یاسمین و مامان

مرسی از اظهار لطفتون و اینکه به من سر می زنید آپ کردم دوست داشتین منت سر ما بذارید و یه نظری بدین این دفعه کمک می خواما ، بیا یه چیزی بگو دلم خنک بشه [پلک] خوشحال می شم

رویا

منم با این انتقاد موافق نیستم. یعنی به نظرم وارد نیست. تو نوشته های شما احساس هتاکی یا خشونت نکردم. رک گویی و صراحت به نظرم یکی از مهم ترین اصوله در باشگاه.