پست چند مطلبی!

مطلب اول:

امیدوارم شب یلدا بهتون خوش بگذره.امیدوارم لحظات خوبی رو در کنار خانواده گرامی سپری کنید.

راستی!:

آخر پاییزه!جوجه هاتون رو بشمارید!حافظ رو هم از یاد نبرید!

مطلب دوم:

جواب کامنت های پر محبت شما رو به زودی خواهم داد.از همه شما دوستان خوبم ممنونم.شما برای من یک موهبت هستید مخصوصا شما خانم زرین تاج.از اینکه دوستان خوبی همچون شما رو در دنیای مجازی دارم بر خودم می بالم.

چندتا شما نوشتم؟

مطلب سوم:

یادم رفت چی بود!

مطلب چهارم:

عنوان پست بعدی:مقایسه دو باشگاه.

در این پست قصد دارم باشگاه مجازی رو با یه باشگاه ورزشی مقایسه کنم.آخه قراره به زودی با تکنیک های مقابله با افکار منفی آشنا بشید.پیشنهادم اینه که مطالعه این پست رو از دست ندید.مطالبش خیلی مهمه!

مطلب پنجم:

شما بگید از نظرتون بهبود فکر آزاد چند سالشه؟ من هم بهتون میگم در کدوم روز از روزهای دی ماه به دنیا اومدم!رمز پست مربوطه رو فقط به افرادی میدم که در این مسابقه بین المللی شرکت کنند!

افراد ممنوع المسابقه!:

عموی گرامی ، دختر عمه نازنین (نسیم عزیزم) ، دوست کاملا گرامی زیبا و هر کسی که جواب مسابقه رو بلد هست!

 

/ 29 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تندک

ووووووای کمتر از 35 سالتونه؟ بهتون نمیاد [زبان]

تندک

وااااااای زیر 30 هستی[تعجب] البته که بده[نیشخند]

عموي گرامي

شما هم سن من نيستي؟ حالا مرا هم در مسابقه شركت بده! مي خوام ببينم جايزه ات چيه؟

ماری

سلام اقای بهبود اول تشکر میکنم از ارسال رمز برای من دوما ... چی بگم عالیه عالی هستید البته عالی بودید ولی از بس گفتارتان پخته و عالی و باعزت به نفس بالا فهم و درک بی شائبه اطلاعات و معلومات بسیار خوب وارستگی و مطالعه بالا فکر نمیکردم به این سه بخورید به هر حال از اشنایی با شما و وبلاگ خوبتون بسیار خوشحال هستم اینجا الان سات 2 و نیم شب است مهمان بسیار پر حرفی دارم که خیال رفتم نداره به وقت ایران شاید 5 صبح باشه باز هم ممنون و سپاسگزار تا بعد ماری

تندک

خوب همینطوری جهت خالی کردن دل شما وگرنه چرا بد؟ هرچی کمتر بهتر.[چشمک]

دختر عمه ی نازنین

خیلی بدجنسی من کلی افکار شیطانی داشتم چرا مارو ممنوع المصاحبه کردی ؟ :)) این پست خیلی خوب بود یک کمی جدیت زیاد فضا رو از بین برد فکر میکنم همه استقبال کردن.چه قد جوابها جالب بود برقرار باشی.دفعه ی دیگه ما رو راه ندی شورش میکنیم

نسیم

تصحیح می کنم: ممنوع المسابقه و پوزش میطلبم :)

رزا

وای . این اصلا باور کردنی نیست!!![تعجب] البته شیوایی کلام و پختگی فکر ارتباطی به سن نداره ولی اگه متوجه می شدم 40 سالتونه بیشتر قابل باور بود تا 28 سال. البته اگه اشتباه نکرده باشم بر اساس کامنت ها و جوابهاشون اون موقع که این پست رو نوشتید 28 سالتون بوده.[تعجب][تعجب][تعجب][تعجب][تعجب] اینقدر سطح و محتوای مطالب بالاست که من با خوندن این پست حسابی جا خوردم. جدا که شما بسیار توانا هستید.