معرفی کتاب

اگر یادتون باشه در سالی که گذشت یک کتاب خیلی خوب رو خدمت شما دوستان عزیزم معرفی کردم.نام این کتاب مائیم که اصل شادی و کان غمیم بود نویسندش هم جناب آقای دکتر علی صاحبی بودن.

کتابی که می خوام بهتون معرفی کنم مربوط به یکی از شخصیت های بزرگ دنیای روانشناسی هست.این شخص کسی نیست جز:

                                          

                                                  دکتر آلبرت الیس   

دکتر آلبرت الیس از شخصیت های بزرگ دنیای روانشناسی و بنیانگذار روش درمانی رفتار درمانی عقلانی هیجانی هستند.اگر اشتباه نکرده باشم ایشون دو سال پیش متاسفانه مرحوم شدن.بعضی وقتها با خودم می گم واقعا حیف هست که مرگ به سراغ یک همچین انسانهای بزرگی بیاد که برای رشد بشر تلاش کردن و عمرشون رو در این راه گذاشتن ولی متاسفانه چاره ای برای مرگ نیست.بگذریم.

دکتر آلبرت الیس کتاب ارزشمندی رو تحت عنوان 5 درس برای زندگی عاقلانه نوشتن.

از خوبی های این کتاب کم حجم بودنش(122 صفحه) هست.همچنین تمریناتی داره که می تونید اونها رو انجام بدید.محتویات این کتاب علمی و کاربردی هست و بهتون کمک می کنه که از پس مشکلات هیجانی خودتون بر بیاید.

این کتاب توسط انتشارات رسا با قیمت 1500 تومان به چاپ رسیده.

 

/ 7 نظر / 5 بازدید
گلپونه

حجم کم مطالب مفید قیمت ارزون چی از این بهتر مرسی بهبود جان[گل]

مامان یاسمین

سلام بهبود جان منو که یادتونه ؟؟؟اگه نیست به لینکم مراجعه کنید یادتون میاد می خواستم بگم حالا که سروسامون گرفتم منو به حال خودم رها کردین الان می خوام بهتر زندگیکنم و برا این کار از نظراتون منو بی بهره نذارید

زرین تاج

متن درباره خیلی از قبلی بهتره ولی از قبلیتره نه! به نظرم بهتره بدون استفاده از حق کپی رایت مطالب رو عنوان کنی ... اینجوری انگار چند تا حدیث رو پشت سر هم بیان کردین... یه کسی که تازه وارده ... با خوندن این چند تا حدیث جذب باشگاه نمیشه! یعنی نمیاد ثبت نام کنه. ... اون متن قبلیه کششش بیشتر بود! من میگم برای تفریح هم که شده یه بازی وبلاگی ره بندازید! متن درباره رو به رفراندم بزارید! امضا, : زرین خانوم واحد تبلیغات باشگاه!

زرین تاج

ضمنا دکتر صاحبی رو قبلا معرفی کرده بودید ! یه مقدار دور که اشکالی نداره ! شما به نظرم یه تور مسافرتی مجازی هم راه بنداز!

رضا

سلام بر بهبود عزيز.... مشتاقانه منتظر آدرس سايتي كه تو پست قبلي قولش رو دادي هستم ...

آزاده

مرسی از نطرات مفیدت بیا اپم