دنیا دیدن ، به از دنیا خوردن

از دنیای مجازی به شما دوستان حقیقی خودم عرض سلام دارم.
مسافرت ما با تمام خوبی ها و بدیهاش به پایان رسید.یکی از بدی های مسافرت ما، تموم شدنش بود!

ما از شهر غم(مشهد) به شهر شادی و زندگی(رشت)مسافرت کردیم.سفری خوبی بود.نکته جالب اینه که همونقدری که مشهد و رشت از نظر نوع آب و هوا در دو سر یک پیوستار قرار دارن فرهنگ مردم این دو شهر هم به همین صورت هست.در ابتدای همین پاراگراف به یکی از تفاوتهای فرهنگی این دو شهر که کاملا در دو نقطه مقابل هم هستن اشاره کردم.

البته بنده بیشتر از اونی که پیشتر گفته شد نمی تونم به این تفاوتها اشاره کنم چون دوست ندارم یه روز ببینم باشگاه مجازی نیست!

ما به بابلسر و فومن و البته به قلعه رودخان رفتیم که اگر عکس هاش به دستم رسید اونها رو با شما دوستان عزیزم به اشتراک می گذارم.نوشتن سفرنامه هم باشه برای همون روز.

اجازه بدید یه اعتراف کنم!
وقتی وبلاگ نویسی رو شروع کردم هیچ وقت فکرش رو نمی کردم اینقدر به آدمهائی که به واسطه وبلاگ نویسی باهاشون آشنا میشم خو بگیرم.پس اگر به شما نگم که دلم براتون تنگ شده بود باهاتون صادقانه صحبت نکردم و تمام واقعیت رو بهتون نگفتم.احساس می کنم که تمام شما جزئی از خانواده خودم هستید.

در پست بعدی از عشق و فقدان براتون می نویسم.از عشق کمتر و از فقدان بیشتر.پیام من در این پست-که به زودی در باشگاه مجازی قرارش می دم- به افرادی که فقدان رو تجربه کردن این هست:

                               بیایید اشکهایمان را به بصیرت تبدیل کنیم

نگاهی علمی و فلسفی به یک پدیده کاملا غیرمنطقی ، غم فقدان.

/ 10 نظر / 4 بازدید
نازنین مریم

سلام..خوش اومدین ما هم دلمون براتون تنگ شده بود...[گل]

تندک

اون اشاره اولتون به تفاوت دو شهر خیلی باحال بود. راستی منو که می شناسید؟

زیبا

سلام. عالی مقایسه کردید. سفر خوش گذشته حسابی. منتظر نوشته های پر از معنات هستم.. شاد زی.

یکی از بدی های سفر ندیدن اینجانب یعنی دختر عمه ی نازنینت بود :)) واقعا ناراحتم که ندیدمتون.در ضمن از موضوع ژست بعدی استقبال میکنم

نسیم

ای وای!!!اسمم جا موند

آذر

سلام بهبود جان. ممنون که سر زدی و منو از نگرانی درآوردی و ممنون که لب دریا یاد منم بودی. راستش من چهار سال اونجا بودم و همیشه وقت دلتنگی خودمو به دریا می رسوندم و خیلی آرامش می گرفتم. گودر هم یک ریدر هست که اگه آدرس اینترنتی تو جی-میل داشته باشید بالای صفحه سمت چپ یک سری آیتم هست که یکیش reader است آن را که بزنید صفحه google reader برایتان باز می شود و در بخش ....

آذر

add a subscription آدرس سایتهای مورد علاقه ات را کپی می کنی و می تونی همه رو همونجا بخونی حتی سایتهای فیلتر شده مثل ک.لم.ه رو.

زرین تاج

امیدوارم خوش گذشته باشه هرچند رشت که به آدم بد نمیگذره بخاطر همون دلایلی که گفتم. ضمنا ناراحت نباش من یه کمی زیادی رک هستم کامنتن رو تو راهگشا دیدی ؟.... ببخشید ولی یه واقعیته! من حاضرم بیایی مذاکره و خوشحال میشم اگه بتونی نظرمو عوض کنی !

دلارام

سلام ممنونم برای روحیه دادنتون ارزوی موفقیت براتون دارم روز خوش

پرويز fekrazadبثن

منتظر پست بعدي ات هستم. فكر كردم زودتر از اين ها مقاله مورد بحث را مي ذاري. در مورد نوع نگاه به زنان در بين خرده فرهنگ هاي سرزمين ايران هم تحقيق و تفحص كني بد نيست. به اميد ديداري ديگر و بيشتر.