در باب زن!

ده دلیلی‌ که خدا زن را آفرید 10- خدا نگران بود که آدم در باغ عدن گم بشه چون اهل پرسیدن آدرس نبود. 9-خدا می دونست یه روزی آدم نیاز داره یک کسی‌ کنترل تلویزیون رو بهش بده.   8- خدا می دونست که آدم هیچ وقت خودش وقت دکتر نمی گیر!.. 7-خدا می دونست اگه برگ انجیر آدم تموم بشه، هیچ وقت خودش برای خودش یکی‌ دیگه نمی خره.. 6- خدا می دونست که آدم یادش میره آشغالا رو بیرون ببره. 5- خدا می خواست آدم بارور و تکثیر شود ، اما خدا می دونست که آدم تحمل درد زایمان رو نداره. 4- خدا می دونست که مانند یک باغبون ، آدم برای پیدا کردن ابزارهاش نیاز به کمک داره. 3- خدا می دونست که آدم به کسی برای مقصر دونستش برای موضوع سیب یا هر چیز دیگری نیاز داره.

2- همونطور که در انجیل آمد ه است : برای یک مرد خوب نیست تنها بماند.

 و سرانجام دلیل شماره یک 1- خدا به آدم نگاه کرد و گفت : من بهتر از این هم می تونم خلق کنم..... ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن بر تمام زنان و مادران عزیز مبارک باشد.

/ 6 نظر / 2 بازدید
نازنین مریم

سلام..ممنون..اما من فکر میکنم خدا مردا رو خیلی بیشتر دوست داره..[گل]

گلپونه

حالا منتظر باشیم واسه روز پدر هم یه تریلی متلک بار خانوما کنید نه؟[زبان]

شکیبا

بابت این ده تا ممون ولی اگه می تونین یه دلیل قانع کننده هم برای آفرینش مرد ارائه کنید.[لبخند]

زرین تاج

این مطلب خیلی فمینیستی و پاچه خوارانه ! بود. ولی به هر حال ممنون!

گلپونه

میدونید آقای بهبود عزیز کلن با طنزهای این چنینی مخالفم چون معتقدم بیشتر مشکل بین زنها و مردها ایجاد میکنه لطفن پست امروزم رو بخونید (سه شنبه 18 خرداد)

گلپونه

یه بلوتوث تو گوشی یکی از دوستان بود که یه بابایی داره برای عده ای جوک تعریف میکنه از سر و صداهای موجود در سالن معلوم بود اکثریت قریب به اتفاق شنونده ها مرد هستن. نمیدونین وقتی یه جوک علیه مردا میگفت چه سکوتی سالن رو فرا میگرفت و وقتی یه جوک علیه زنها میگفت چه سوت و کف و جیغی سالن رو پر میکرد به نظر شما اینا همه ادمایی نیستن که شوخی رو جدی میگیرن؟